0(378) 228 73 77

Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Yeni Sayfa 1

    »  HAKKIMIZDA
1992 yılında ticari hayatına başlayan firmamız 2000'li yıllarda kurumsallaşmasını tamamlayarak, 2500 m2 kapalı ve 3000 m2 açık alanda pvc kapı pencere, panjur sistemleri, alüminyum doğrama, çelik kapı, iç oda kapıları ve cam balkon sistemleri imalat ve montaj işleri yapmaktadır. Firmamız Batı Karadeniz'in en güçlü stoğuna sahip olarak yaptığı vizyon projelerle bölgenin en iyi firmaları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

VİZYONUMUZ
DİNAMİK-PEN olarak profesyonel ekibimizle müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak bölgemizin en iyi hizmet veren firması olmaktır.

MİSYONUMUZ
Firmamız, çevreye duyarlı ve doğaya zarar vermeden yüksek kalitede ürünler sunmak insana yatırımı temek almak ve bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Uzman personel ile çalışmayı ilke edinmek, başarının paylaştıkça artacağına inanmak, profesyonel bir disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan kadroya sahip olmak, yerel ve küresel bakış açısına sahip bir kuruluş olarak sektörde öncü rolünü korumayı misyon edinmiştir.


 

Katoloğumuzu İndirmek İçin Tıklayınız

ana sayfa     |     hakkımızda     |     ürünlerimiz     |     iletişim

Patentli Çelik Kapılar için lütfen showrooma uğrayınız.

Copyright © 2016 Madanoğlu Door